Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı

Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı

Ankara oto döşeme olarak yaptığımız Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı resimlerimize bu linkten Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı  ulaşabilirsiniz.

001 Yeni Ford Focus Oto Koltuk KılıfıYeni Ford Focus’un dinamik kişiliği iç tasarımında da devam ediyor. Fonksiyonel kokpit tasarımı sizi sarıyor. Parmaklarınızın ucundaki en son teknolojilerle, aracın içinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.

Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı yer alan gelişmiş teknolojiler her yolculuğun daha kolay ve daha zevkli olmasına yardım ediyor.

Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı en son motor ve şanzıman teknolojisini dinamik bir şasi ve gelişmiş bir direksiyon sistemi ile birleştiriyor. Sürüşün ne kadar keyifli olabileceğini keşfedin.

Ford Focus’un gelişmiş yeni Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi (EPAS) geleneksel hidrolik direksiyon sistemleriyle mümkün olmayan bir konfor sağlıyor. Aracın park etme hızlarında tam güç sağlanarak çok hafif bir direksiyon sunuluyor. Araç
hızlandıkça, en iyi hissi ve kontrolü sağlayacak şekilde yavaş yavaş sertleşiyor.

Sistem sizin için uygun olan park yerini bulmakla kalmıyor, park etmenize de yardımcı oluyor. Araçta yer alan sensörler sayesinde Focus sizin için gerekli direksiyon manevralarını yapıyor, siz sadece frene ve gaza basıp, vites değiştiriyorsunuz

Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı içinde alerji riskini mümkün olan en düşük düzeye indiren malzemeler bulunuyor. Bunun yanısıra Yeni Focus’ta kullanılan yüksek performanslı koku filtresi aracın içerisine kötü koku girişini
minimum seviyede tutar.

Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı kokpiti ve oturma konumu sayesinde tüm kumandalar sürücünün kolay erişimi ve kontrolü altında.

Yeni Ford Focus Oto Koltuk Kılıfı çoğunlukla üst segment otomobillerde bulunan birçok gelişmiş güvenlik teknolojisini içeriyor. Bunlar sürücü ve yolcuları koruyacak şekilde tasarlandı ve aynı zamanda yeni Ford Focus’un daha da eğlenceli bir sürüş sunmasına yardım ediyor.

Direkt yakıt enjeksiyonu, turbo şarj ve değişken supap zamanlamasını birleştirerek,
yakıtın her damlasından mümkün olan en yüksek gücü elde eden Ford EcoBoost
motorlar yüksek performans ve çekiş gücünü düşük yakıt tüketimi ve emisyon
seviyesi ile sağlıyor.
4 silindirli 1.6 litre ve 3 silindirli 1.0 litrelik versiyonları ile EcoBoost motorlar ancak
daha büyük hacimli motorlardan beklenecek yüksek performans ve çekiş gücü ile
kullanıcılarına benzersiz bir sürüş keyfi yaşatıyor.

İçerik Ekleme gsoftw.com Created by Dream-Theme — Ankara Oto Kılıf.
Üste Çık